Pobjeda reprezentacije BiH na startu Zlatne lige u sjedećoj odbojci

1 Min Read

 Reprezentacija Bosne i Hercegovine pobjedom nad Ukrajinom započela je turnir Zlatne lige u sjedećoj odbojci koji se održava u poljskom gradu Zawiercieu.

Odbojkaši BiH, koji brane naslov prvaka, opravdali su ulogu favorita i slavili protiv Ukrajinaca sa 3:0 (25:20, 25:18, 25:19).

Meč drugog kola selekcija BiH igra danas od 18 sati kada se sastaje s Mađarskom. Drugog takmičarskog dana, u subotu, odbojkaši BiH igraju protiv Njemačke (10.00) i Hrvatske (16.30), dok se u nedjelju sastaju s Poljskom (12.30).

(Mostarski.ba)

Napomena

Ukoliko se ovaj tekst prenosi, preuzima ili objavljuje na drugim portalima ili medijima, obavezno je jasno navođenje izvora uz aktivan i vidljiv link prema portalu www.mostarski.ba. Svako preuzimanje sadržaja bez navođenja izvora i linkovanja smatra se kršenjem autorskih prava.

OZNAKE:
Podijeli članak