U mostarskim porodilištima tokom protekla 24 sata rođeno je 16 beba.
Na Klinici za ginekologiju i porodništvo Sveučilišne kliničke bolnice (SKB) Mostar rođeno je šest dječaka i šest djevojčica.
Na Odjelu ginekologije i akušerstva Kantonalne bolnice “dr. Safet Mujić”, rođen je jedan dječak i tri djevojčice, potvrđeno je za Mostarski.ba na ovom odjelu.
Sretnim roditeljima čestitamo, a bebama želimo sretno i bezbrižno odrastanje.
(Mostarski.ba)

