U Mostaru je tokom proteklog vikenda rođeno 13 beba, sedam dječaka i šest djevojčica.
Na Odjelu ginekologije i akušerstva Kantonalne bolnice (KB) “dr. Safet Mujić”, tokom vikenda rođen je jedan dječak.
Na Klinici za ginekologiju i porodništvo Sveučilišne kliničke bolnice (SKB) Mostar u istom periodu rođeno je šest dječaka i šest djevojčica.
Čestitamo roditeljima!
(Mostarski.ba)

