Dojava o bombi u SCC-u

0 Min Read

Sarajevo City Centar (SCC) zaprimio je danas dojavu o postavljenoj bombi. Dojava prijetećeg sadržaja je stigla putem e-maila, potvrdila je Feni portparolka MUP-a KS Mersiha Novalić.

U toku je evakuacija ljudi iz tog tržnog centra.

Novalić je istakla da će, prema ranije utvrđenom protokolu za ovakve situacije objekat biti u potpunosti ispražnjen.

– Nakon toga će biti obavljen kontradiverzioni pregled – kazala je Novalić.

(Fena)

Napomena

Ukoliko se ovaj tekst prenosi, preuzima ili objavljuje na drugim portalima ili medijima, obavezno je jasno navođenje izvora uz aktivan i vidljiv link prema portalu www.mostarski.ba. Svako preuzimanje sadržaja bez navođenja izvora i linkovanja smatra se kršenjem autorskih prava.

OZNAKE:
Podijeli članak