Categories: Sport|Published On: 13/3/2024|

Dudićev Radnički razbio Železničar i zabilježio sedmu uzastopnu pobjedu, nalazi se u borbi za Evropu

Nogometaši Radničkog su u 25. kolu srbijanske Superlige na svom terenu pobijedili Železničar iz Pančeva rezultatom 3:0 i zabilježili sedmu uzastopnu pobjedu.

Izabranici Feđe Dudića su na poluvrijeme otišli pri rezultatu 0:0 da bi u 68. minuti Milutin Vidosavljević doveo domaće u vodstvo.

Deset minuta kasnije Wajdi Sahli je udvostručio prednost Radničkog da bi konačan rezultat susreta postavio Zorić u 90. minuti susreta.

Sastav iz Kragujevca ima 41 bod i nalazi se na četvrtom mjestu na tabeli dok je Železničar iz Pančeva 15. na tabeli sa 22 boda.

U sljedećem kolu ga očekuje veliki ispit budući da će gostovati kod Crvene zvezde dok će Železničar na svom terenu ugostiti Javor.

Rezultat i strijelci:

Radnički 1923 – Železničar Pančevo 3:0 (Vidosavljević 68′, Sahli 78′, Zorić 90′)