Švicarski biznismen Luka Rajić, tokom posjete rodnom Konjicu sastao se u Gradskoj upravi sa gradonačelnikom Osmanom Ćatićem, sa kojim je sumirajući dosadašnje aktivnosti razgovarao o budućim projektima i planiranim aktivnostima u Konjicu.
-Naš sugrađanin Luka Rajić, već duži niz godina pokazuje snažnu privrženost svom rodnom gradu. Izuzetno cijenim što uvijek dolazi otvorenog srca i otvorene duše, da to podijeli zajedno s nama ovdje u Gradskoj upravi i sa našim stanovnicima, Drago nam je da imamo Konjičane koji žele, mogu i hoće da ulažu u svoj grad i u pomoć lokalnom stanovništvu – kazao je gradonačelnik Ćatić, koji je Luki Rajić poželio dobrodošllicu u Konjic.
– Jako mi je drago da sam i ove godine u Konjicu i što svake godine kada dođem vidim veliki napredak. Veselim se nastavku saradnji sa gradonačelnikom, sa kojim imam dobar partnerski odnos. Razgovarali smo o budućnosti, gdje postoje potencijali da se grad razvija i da svi zajedno doprinosimo boljitku i kvaliteti života svih građana Konjica. Vidim da ima dosta projekata i što uvijek govorim, Konjic ima veliki potencijal i ono što me veseli, iz godine u godinu, je da vidim da se taj potencijal stavlja u funkciju. Čestitam gradonačelniku na svim aktivnostima i njemu i njegovom timu, i smatram da se grad Konjic stvarno razvija u dobrom smjeru – naglasio je Rajić.
(Mostarski.ba)

