Vatrogasci na terenu

Izbio požar i na kopu rudnika

1 Min Read

Danas poslijepodne izbio je požar na napuštenom površinskom kopu nekadašnjeg rudnika uglja u Mostaru.

Požar je prijavljen oko 17.30 sati.

Na terenu su vatrogasci sa dva vatrogasna vozila.

U Mostaru je u posljednje vrijeme izbilo velikih požara.

Nakon požara na Buni, vatrogasci danima gase požar koji izbio kod Vranjevića i proširio se prema Malom Polju i Blagaju.

Jutros je požar velikih razmjera izbio je požar na deponiji Uborak zbog čega je u Mostaru proglašeno vanredno stanje.

(Mostaraki.ba)

Napomena

Ukoliko se ovaj tekst prenosi, preuzima ili objavljuje na drugim portalima ili medijima, obavezno je jasno navođenje izvora uz aktivan i vidljiv link prema portalu www.mostarski.ba. Svako preuzimanje sadržaja bez navođenja izvora i linkovanja smatra se kršenjem autorskih prava.

Podijeli članak