U mostarskim porodilištima tokom protekla 24 sata rođeno je devet beba.
Na Klinici za ginekologiju i porodništvo Sveučilišne kliničke bolnice (SKB) Mostar rođen je jedan dječak i šest djevojčica.
Na Odjelu ginekologije i akušerstva Kantonalne bolnice “dr. Safet Mujić”, rođena je jedna djevojčica i jedan dječak, potvrđeno je za Mostarski.ba na ovom odjelu.
Sretnim roditeljima čestitamo, a bebama želimo sretno i bezbrižno odrastanje.
(Mostarski.ba)

