novi spot izlazi u ponedjeljak 25. maja

Navijački hit Zmajeva dobija novi spot: “I am from Bosnia, take me to America” u duhu SP-a

1 Min Read

Poznati bh. band Dubioza Kolektiv najavio je novi spot za pjesmu “U.S.A” koja je postala svojevrsna “nezvanična himna” reprezentacije BiH.

Sve je počelo tako što su najvjerniji navijači BH Fanaticosi razvili ogromni transparent “I am from Bosnia, take me to America” – što je stih iz navedene pjesme, na utakmici protiv Velsa u Cardiffu.

Nakon pobjede na Velsom, uslijedila je prava navijačka groznica uz stihove Dubioze Kolektiv koji su postali neizostavni dio bodrenja Zmajeva na putu do Svjetskog prvenstva koje se ove godine igra u Americi, Kanadi i Meksiku.

Dubioza Kolektiv objavila je kratki isječak iz spota u kojem su i neizostavne Panini sličice, ali sa likovima članova benda.

Novi spot izlazi u ponedjeljak, 25. maja.

(Mostarski.ba)

Napomena

Ukoliko se ovaj tekst prenosi, preuzima ili objavljuje na drugim portalima ili medijima, obavezno je jasno navođenje izvora uz aktivan i vidljiv link prema portalu www.mostarski.ba. Svako preuzimanje sadržaja bez navođenja izvora i linkovanja smatra se kršenjem autorskih prava.

Podijeli članak