Categories: Sport|Published On: 10/10/2022|

Uspješan nastup KK Blagaj na 1. Zrinjski karate kupu

Na međunarodnom turniru 1. Zrinjski karate kup, održanom 8.10. 22. godine u Mostaru, na kojem je sudjelovalo 35 klubova sa oko 400 takmičara iz 3 države, KK Blagaj je ostvario odlične rezultate.

Medalje u neslužbenim kategorijama su osvojili Šoro Kanita kate 9 godina zlato i Ćatić Emana kate 9 godina srebro.

U službenim kategorijama zlatne medalje su osvojili Pilavdžić Nejla kate 8 godina, Salčin Larisa kate 9 godina i kate ekipno 8/9 (Pilavdžič Nejla, Balić Rejana, Salčin Larisa).

Srebro su osvojili Kovačević Omar kate 9 godina, Balić Rejana kate 8 godina, Topuz Alejna kate 9 godina, Mrndžić Zejneba 11 godina, Marić Lamija kate 12 godina i kate ekipno 8/9 (Šoro Kanita, Topuz Alejna, Bajgorić Amina).

Bronzu su osvojile Kovačević Ajša kadetkinje i Bijelić Enaida kate kadetkinje.

“Sve pohvale organizatoru na uspješno organizovanom turniru! Čestitke ekipi na sjajnim nastupima i ostvarenim rezultatima”, ističu iz KK Blagaj.