Categories: Sport|Published On: 3/7/2024|

Velež izgubio od Šibenika, za Rođene pogodio Emmanuel Okeke

Fudbaleri Veleža doživjeli su poraz u prijateljskoj utakmici protiv Šibenika koja je odigrana danas na Kupresu.
Hrvatski prvoligaš slavio je sa 2:1.

Kako izvještava službena stranica Veleža, prvo poluvrijeme bilo je puno konkretnije za Rođene, sa upisanih nekoliko udaraca u okvir gola, ali i jedan primljen gol pred kraj prvog dijela susreta u 43. minuti.

Nastavak donosi izjednačen rezultat kada se Okeke nakon udarca glavom upisuje u strijelce.

U 60. minuti šef Čanadi na teren šalje drugu postavu. Sredinom drugog dijela, Šibenik postiže još jedan pogodak za konačnih 1:2.
Emmanuel Okeke je dvadesettrogodišnjak iz Nigerije, kojem je primarna pozicija centralni bek. Visok je 185 cm, igra lijevom nogom, a u Velež je došao na probu iz Austrije.