Categories: Sport|Published On: 3/2/2024|

Velež poražen u prvoj današnjoj utakmici, slijedi meč sa Shakhtarom

Velež je danas odigrao još jednu utakmicu na pripremama za proljetni dio sezone Premijer lige Bosne i Hercegovine. Mostarski klub poražen je od uzbekistanskog Surkoh Termeza rezultatom 2:1

Velež je utakmicu počeo u sastavu: Duka, Domić, Mahmić, Hrkać, Mlinarić, Džinović, Šikalo, Loha, Halilović E, Peco i Džafić.

Rođeni su poveli u 15. minuti golom Halilovića iz jedanaesterca, a rezultat na poluvremenu je glasio 1:1 nakon što je uzbekistanski klub poravnao u 33. minuti.

Priliku za igru u drugom dijelu imali su Halilagić i Jogunović. Konačan rezultat glasio je 2:1 u korist Surkhon Termeza, a odlučujući pogodak postignut je u 73. minuti.

Podsjećamo, Velež će danas odmjeriti snage i sa ukrajinskim Shakhtarom uz direktan prenos na Face TV s početkom od 15 sati i 30 minuta.