U mostarskim porodilištima tokom proteklog vikenda rođeno je 20 beba.
Na Klinici za ginekologiju i porodništvo Sveučilišne kliničke bolnice (SKB) Mostar, rođeno je 19 beba, 11 djevojčica i 8 dječaka.
Na Odjelu ginekologije i akušerstva Kantonalne bolnice (KB) “dr. Safet Mujić” u istom periodu rođena je jedna djevojčica.
Sretnim roditeljima čestitamo, a bebama želimo sretno i bezbrižno odrastanje.
(Mostarski.ba)

