izvještaj iz porodilišta

Veseli vikend u Mostaru: Rođeno 20 beba

0 Min Read
Foto: SKB Mostar

U mostarskim porodilištima tokom proteklog vikenda rođeno je 20 beba.

Na Klinici za ginekologiju i porodništvo Sveučilišne kliničke bolnice (SKB) Mostar, rođeno je 19 beba, 11 djevojčica i 8 dječaka.

Na Odjelu ginekologije i akušerstva Kantonalne bolnice (KB) “dr. Safet Mujić” u istom periodu rođena je jedna djevojčica.

Sretnim roditeljima čestitamo, a bebama želimo sretno i bezbrižno odrastanje.

(Mostarski.ba)

Napomena

Ukoliko se ovaj tekst prenosi, preuzima ili objavljuje na drugim portalima ili medijima, obavezno je jasno navođenje izvora uz aktivan i vidljiv link prema portalu www.mostarski.ba. Svako preuzimanje sadržaja bez navođenja izvora i linkovanja smatra se kršenjem autorskih prava.

OZNAKE:
Podijeli članak