Udruženje "Žena s knjigom"

Upriličena razmjena knjiga u Francuskom Institutu

Početak ljeta uz razmjenu knjiga.

001
1 Min Read

Udruženje književnica i ljubitelja knjige “Žena sa knjigom” u saradnji sa Francuskim Institutom Mostar u ponedjeljak su organizovali razmjenu knjiga.

Kako su istakli iz Udruženja “Žena s knjigom”, početak ljeta za sve ljubitelje dobrog štiva predstavlja i planiranje šta čitati tokom vrelih hercegovačkih dana i noći.

Razmjena i druženje sa ljubiteljima knjiga jednako je važno, pogotovo zato što uz dobre preporuke lakše je odabrati šta čitati ovo ljeto, naglasili su.

“Razmjenu knjiga i više sadržaja planiramo za oktobar tokom kojeg ćemo imati više sadržaja povodom mjeseca knjige”, istakli su iz Udruženja “Žena s knjigom.

(Mostarski.ba)

Napomena

Ukoliko se ovaj tekst prenosi, preuzima ili objavljuje na drugim portalima ili medijima, obavezno je jasno navođenje izvora uz aktivan i vidljiv link prema portalu www.mostarski.ba. Svako preuzimanje sadržaja bez navođenja izvora i linkovanja smatra se kršenjem autorskih prava.

Podijeli članak