Dvije osobe povrijeđene su u saobraćajnioj nesreći, na magistralnoj cesti Buna-Stolac, kod mjesta Kvanj, potvrdila je za Mostarski.ba Ilijana Miloš portarolka Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Hercegovačko-neretvanskog kantona (HNK).
“Oko 10:00 sati došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovali putničko vozilo i teretno vozilo. Povrijeđeni su prevezeni u Sveučilišnu kliničku bolnicu (SKB) Mostar. Uviđaj je u toku”, dodala je Miloš.
Saobraćaj se odvija jednom trakom.
(Mostarski.ba)

