Ekipa portala ‘Mostarski.ba’ danas se provozala mostarskim ulicama. Ukoliko se više i mogu nazvati ulice! Mostar je, poznato je veliko gradilište, uglavnom zbog ugradnje kolektora – prečišćivača otpadnih voda.
Kao posljedica toga je skoro pa totalni kolaps saobraćaja u gradu, uistinu izvođači radova zajedno sa gradskim ocima se trude da obezbijede alternativne putne pravce, ali ono što nastaje kao posljedica su gužve, smetnje, saobraćajni čepovi….
U priloženom videu možete vidjeti kako danas izgleda Mostar iz ugla vozača ali i pješaka koji se, doslovno, bore za svoje mjesto u saobraćaju.
(Mostarski.ba)

