Categories: Sport|Published On: 4/1/2023|

Đurić zabio prvijenac za Veronu, samo je Osimhen bolji od njega u jednom segmentu

Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Milan Đurić, postigao je danas prvijenac za Veronu. Po golovima glavom u Seriji A u posljednjih godinu dana samo je Napolijev Osimhen bolji od njega.

U okviru 16. kola italijanske Serije A Torino i Verona su remizirali rezultatom 1:1.

Prvo uzbuđenje u 29. minuti kada se gledao VAR zbog mogućeg penala za domaći tim, ali na kraju od toga ništa nije bilo.

Igrala se 45. minuta kada je Verona stigla do vodstva. Milan Đurić zabija, a kako drugačije nego glavom i to mu je bio prvijenac za Veronu.

Na otvaranju drugog dijela Đurić je imao još jedan sjajan pokušaj, ali lopta odlazi tik pored stative.

Torino je do izjednačenja i boda uspio da stigne u 64. minuti kada je sjajan pogodak postigao Aleksey Miranchuk.