Dvije osobe povrijeđene su u saobraćajnioj nesreći, koja se oko 10 sati dogodila na magistralnoj cesti Buna-Stolac, kod mjesta Kvanj, potvrdila je za Mostarski.ba Ilijana Miloš portarolka Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Hercegovačko-neretvanskog kantona (HNK).
“Stepen povreda nije poznat. Povrijeđeni su prevezeni u bolnicu. Uviđaj je u toku”, dodala je Miloš.
Saobraćaj se odvija jednom trakom.
(Mostarski.ba)

