Obilježen Dan škole, JU Srednja ekonomska i ugostiteljsko-turistička škola Mostar

1 Min Read

Povodom obilježavanja Dana škole, JU Srednja ekonomska i ugostiteljsko-turističke škole Mostar, upriličeno je svečano otvaranje kabineta za praktičnu nastavu za učenike koji se obrazuju za zanimanje kuhar i konobar.

Kroz program učenici su iskazali svoje stavove uz recitovanje poezije, a pjesmom su dokazali da bulbuli još uvijek pjevaju okolo Mostara.

Najuspješnijim učenicima na literarnom takmičenju, turniru u odbojci i turniru u šahu uručene su diplome i novčane nagrade.

Prisutnim se obratila direktorica škole Sabina Ćosić i ministar Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta HNK-a Rašid Hadžović.

Pored predstavnika Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta HNK-a i Pedagoškog zavoda Mostar, direktora srednjih i osnovnih škola našeg kantona, radosne trenutke uposlenika i učenika, podijelili su i ličnosti iz javnog života Grada Mostara te brojni prijatelji i poslovni partneri škole.

(Mostarski.ba)

Napomena

Ukoliko se ovaj tekst prenosi, preuzima ili objavljuje na drugim portalima ili medijima, obavezno je jasno navođenje izvora uz aktivan i vidljiv link prema portalu www.mostarski.ba. Svako preuzimanje sadržaja bez navođenja izvora i linkovanja smatra se kršenjem autorskih prava.

Podijeli članak