odbojkaški klub invalida

OKI ‘Fantomi’ osvojili 11. titulu prvaka BiH

1 Min Read
Foto/ OKI Fantomi

Odbojkaški klub invalida “Fantomi“ osvojili su titulu prvaka Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci za sezonu 2025./26.

“Fantomi” su ubjedljivom pobjedom nad gradskim rivalom “Spidom”, rezultatom 3:0, stigli do 11. titule državnog prvaka.

Fantomi su i ove godine dominirali, kako u domaćem prvenstvu, gdje su osvojili jedanaestu titulu prvaka Bosne i Hercegovine, odnosno šestu titulu zaredom, tako i u Evropi gdje su ove godine osvojili devetu titulu prvaka Evrope.

– Možemo slobodno reći da je iza nas jedna dinamična, ali rezultatski veoma uspješna sezona u kojoj smo ostvarili sve zacrtane ciljeve i osvojili sva takmičenja na kojim smo učestvovali – kazao je predsjednik “Fantoma” Ismet Godinjak.

Ove godine, “Fantomi” proslavljaju 30 godina postojanja kluba, te 25. rođendan Međunarodnog turnira “Sarajevo Open“, na kojem ovaj klub okuplja najuspješnije timove i reprezentacije iz cijelog svijeta.

“Sarajevo Open” ove godine će biti održan od 22. do 24. maja 2026.godine.

(Mostarski.ba)

Napomena

Ukoliko se ovaj tekst prenosi, preuzima ili objavljuje na drugim portalima ili medijima, obavezno je jasno navođenje izvora uz aktivan i vidljiv link prema portalu www.mostarski.ba. Svako preuzimanje sadržaja bez navođenja izvora i linkovanja smatra se kršenjem autorskih prava.

OZNAKE:
Podijeli članak