trosatni prekid

Pao cijeli željeznički sistem u Njemačkoj, putnici ostali blokirani širom zemlje

U posljednjim godinama kritike na račun kašnjenja i poremećaja u njemačkoj željeznici postaju sve učestalije.

001
2 Min Read

Njemačka željeznička kompanija Deutsche Bahn saopćila je da se njene usluge ponovo uspostavljaju „korak po korak“ nakon gotovo trosatnog prekida koji je zaustavio sav željeznički saobraćaj širom zemlje.

Problem u komunikacijskom sistemu primorao je njemačku željezničku mrežu da kasno u utorak potpuno obustavi sve vozove, ostavljajući putnike zaglavljene širom zemlje.

Vozovi su zaustavljeni na stanicama, dok su putnici čekali u dugim redovima na informacijskim šalterima pokušavajući da pronađu alternativne načine da stignu na svoja odredišta.

Glavni operater je saopćio nešto prije 1:00 h ujutro po lokalnom vremenu da je problem otklonjen i da se saobraćaj ponovo pokreće postepeno.

Kompanija je navela da je došlo do kvara na nacionalnom komunikacijskom sistemu GSM-R, koji se koristi za internu komunikaciju u željezničkoj mreži.

Kasnije je saopćeno da je uzrok kvara identifikovan, ali nije precizirano o čemu se tačno radi.

Njemački mediji prenose da je izvršna direktorica Deutsche Bahna rekla kako je situacija stabilizovana uz pomoć hitnog sistema.

Tokom prekida, putnicima su nuđeni vaučeri za taksi i hotel, a na nekim stanicama su bili omogućeni i parkirani vozovi kako bi se putnici mogli skloniti, uz izvinjenje kompanije za nastalu situaciju. Putnici su bili primorani da improvizuju putovanja, a mnogi su prijavljivali haos na velikim stanicama, uključujući i Berlin.

„Kondukter je bio veoma ljubazan, ali je rekao da ni oni ne znaju šta se dešava“, ispričala je jedna putnica iz Atlante.

U posljednjim godinama kritike na račun kašnjenja i poremećaja u njemačkoj željeznici postaju sve učestalije.

Deutsche Bahn je ranije pokrenuo velike radove na modernizaciji mreže nakon godina nedovoljnih ulaganja, što je dodatno otežavalo saobraćaj.

Njemački željeznički sistem rijetko potpuno staje, a kada se to desi, najčešći uzrok su vremenske nepogode, a ne tehnički kvarovi.

Sistem GSM-R uveden je širom Evrope od 2000. godine kao standard za komunikaciju u željezničkom saobraćaju, omogućavajući vezu između mašinovođa i kontrolnih centara.

(Mostarski.ba)

Napomena

Ukoliko se ovaj tekst prenosi, preuzima ili objavljuje na drugim portalima ili medijima, obavezno je jasno navođenje izvora uz aktivan i vidljiv link prema portalu www.mostarski.ba. Svako preuzimanje sadržaja bez navođenja izvora i linkovanja smatra se kršenjem autorskih prava.

Podijeli članak