Udruženje književnica i ljubitelja knjige “Žena sa knjigom” u saradnji sa Francuskim Institutom Mostar u ponedjeljak su organizovali razmjenu knjiga.
Kako su istakli iz Udruženja “Žena s knjigom”, početak ljeta za sve ljubitelje dobrog štiva predstavlja i planiranje šta čitati tokom vrelih hercegovačkih dana i noći.
Razmjena i druženje sa ljubiteljima knjiga jednako je važno, pogotovo zato što uz dobre preporuke lakše je odabrati šta čitati ovo ljeto, naglasili su.
“Razmjenu knjiga i više sadržaja planiramo za oktobar tokom kojeg ćemo imati više sadržaja povodom mjeseca knjige”, istakli su iz Udruženja “Žena s knjigom.
(Mostarski.ba)

