Zmajevi su jučer odradili i posljednji trening pred sutrašnju prijateljsku utakmicu protiv Sjeverne Makedonije.
Izabranici Sergeja Barbareza trenirali su u odličnom raspoloženju, maksimalno motivisani da se na najbolji način pripreme za nastup na Svjetskom prvenstvu u SAD-u, Kanadi i Meksiku.
Zmajevi su na treningu imali i specijalnog gosta, a to je bio bivši selektor Bosne i Hercegovine, Blaž Slišković.
Ispred kampa je bio i veliki broj navijača koji je došao da pozdravi naše fudbalere, pišu Vijesti.ba.
Podsjećamo, Zmajeve večeras igraju prijateljski duel sa Sjevernom Makedonijom na Koševu, što je prva od dvije provjere uoči Mundijala. Drugu će igrati protiv Paname u St. Louisu.
Zmajevi naredne sedmice putuju u Ameriku, a prvu utakmicu na Svjetskom prvenstvu igraju u Torontu 12. juna protiv Kanade.
(Mostarski.ba)

